Litt om folka på Lian


Det er en selvfølge at vi til enhver tid har produkter som tilfredsstiller markedets krav til kvalitet og funksjon slik at du kan føle deg trygg i dine valg av vinduer og vindusdører. 

I tillegg er kulturen hos Lian at kunden alltid skal føle seg godt ivaretatt!

Lian Vinduer AS

Industriveien 10
7200 Kyrksæterøra
Telefon: 72 45 02 22
E-post: firmapost@lian.no

Salg/Marked

Ole Johan Singsdal

Ole Johan Singsdal

Salgssjef

Mobil: 971 92 960
ole.johan.singsdal@lian.no

Åge Røvik

Åge Røvik

Salg

Mobil: 993 28 520
age@lian.no

Hans Fredrik Arnesen

Hans Fredrik Arnesen

Salg

Mobil: 960 03 634
hans.fredrik.arnesen@lian.no

Leif Martin Tevasvold

Leif Martin Tevasvold

Kalkulasjon/salg

Mobil: 930 72 458
leif.martin@lian.no

Marius Kristiansen

Marius Kristiansen

Kalkulasjon/salg

Mobil: 415 56 222
marius.kristiansen@lian.no

Stein Olav Lund

Stein Olav Lund

Kalkulasjon/salg

Mobil: 922 67 527
stein.olav.lund@lian.no

Geir Inge Oddan

Geir Inge Oddan

Prosjektsjef

Mobil: 971 73 562
geir.inge.oddan@lian.no

Petter Øyen Lernes

Petter Øyen Lernes

Prosjektansvarlig

Mobil: 930 11 033
petter.oyen.lernes@lian.no

Sigrun Buschendorf

Sigrun Buschendorf

Prosjektansvarlig

Mobil: 922 96 237
sigrun.bucshendorf@lian.no

Marius Krogstad

Marius Krogstad

Prosjektansvarlig

Mobil: 930 72 469
marius.krogstad@lian.no

Roar Rosøy

Roar Rosøy

Prosjektansvarlig

 Mobil: 930 72 461
roar.rosoy@lian.no

Sigrunn Duaas

Sigrunn Duaas

Rådgiver / dokumentasjon

Mobil: 951 15 884
sigrunn.duaas@lian.no

Kenneth Egge Edner

Kenneth Egge Edner

Kommersiell Direktør

Mobil: 940 54 454
kenneth.egge.edner@lian.no

Hans Oskar Ervik

Hans Oskar Ervik

Salg

Mobil: 930 10 443
hans.oskar.ervik@lian.no

Ettermarked/service

Andrè Bjørnsen

Andrè Bjørnsen

Teamleder service

Mobil: 413 63 983
service@lian.no

John Ivar Kjørsvik

John Ivar Kjørsvik

Serviceansvarlig

Oddvar Hellem

Oddvar Hellem

Service/ettermarked

service@lian.no

Produksjon / Innkjøp / Logistikk

Jorulv Mosand

Jorulv Mosand

Produksjonssjef

Mobil: 474 82 890
jorulv.mosand@lian.no

Helen B. Romundset

Helen B. Romundset

Innkjøpssjef

Mobil: 913 52 760
helen.romsundset@lian.no

Nina Henriksen

Nina Henriksen

Transportplanlegging

Mobil: 930 72 467
nina.henriksen@lian.no

Ingrid Vinje

Ingrid Vinje

HMS

Mobil: 924 30 349
ingrid@dovista.no

Olivera Mjøen

Olivera Mjøen

Transport- og logistikkmedarbeider

Administrasjon

Jon Terje Knudsen

Jon Terje Knudsen

Økonomisjef

Nina Enebak

Nina Enebak

Controller

Mobil: 476 41 569
nina.enebak@dovista.no

Mette Røstvold Aunhaug

Mette Røstvold Aunhaug

Økonomi/Regnskap

Mobil: 930 72 457
mette.aunhaug@dovista.no

Kine Andersen

Kine Andersen

Resepsjon

Mobil: 72 45 02 22
resepsjon@dovista.no

Lian Vinduer AS
Industriveien 10, 7200 Kyrksæterøra, Telefon: 72 45 02 22

E-post: firmapost@lian.no E-post faktura: faktura@lian.no

Personvernerklæring:
Personvernerklæring Lian   –   DOVISTA  –   Dovista Whistleblower